none call now
Pradžia Kodėl mes? Klientų atsiliepimai Rezervacija Sąlygos Apie mus Kontaktai DUK

Užpildykite formą

REZERVUOTI
AUTODEIDA header image

APIE MUS

Trumpalaikės lengvųjų automobilių nuomos paslaugas Šiauliuose – dviejų vaikystės draugų idėja. Džiaugiamės, kad ji pasiteisino: per pirmuosius veiklos metus sustiprėjome, įgavome patirties ir šiandien galime pasiūlyti nepralenkiamos kokybės paslaugas Jums palankiomis sąlygomis.

 

UAB „Autodeida“ – tai ilgametė patirtis, teigiami klientų atsiliepimai ir geros kainos garantija. Esame automobilių nuomos profesionalai: padėsime rasti automobilį, kuris atitiks Jūsų poreikius ir galimybes.

 

Rūpinamės savo klientų saugumu ir komfortu, todėl mūsų parke tik nepriekaištingos būklės automobiliai. Visi jie apdrausti privalomuoju civilinės atsakomybės bei itin patikimu KASKO draudimu. Vairuoti galėsite be streso ir ridos apribojimų. Tik ramybė, puiki vairavimo patirtis ir kelionės be suvaržymų Lietuvos ir Latvijos teritorijoje!

 

Esame lankstūs ir suteikiame trumpalaikę automobilio nuomą įvairiose situacijose. Ji ypač aktuali, kai dėl eismo įvykio apgadinamas turimas automobilis. Tokiu atveju galime suteikti pakaitinį automobilį, kuomet už nuomą moka avarijos kaltininko draudimo bendrovė.

 

Teikiame ne tik trumpalaikę automobilių nuomą, bet ir kitas aktualias paslaugas: užsiimame krovinių pervežimu visoje Lietuvoje. Su mumis greitai ir saugiai pristatysite ir gausite siuntas, prekes bei kitus krovinius.

 

Mūsų prioritetas – aukščiausia kokybė geromis kainomis. Kviečiame susisiekti ir „Autodeida“ komanda ir papasakoti apie savo lūkesčius. Tikrai rasime ką pasiūlyti!

AUTODEIDA 2022